انتشار کتاب "تکنیکهای پایش وضعیت ترانسفورماتورهای قدرت"

کتاب "تکنیکهای پایش وضعیت ترانسفورماتورهای قدرت" منتشر شد....

به اطلاع علاقمندان به مباحث پایش وضعیت و عیب یابی تجهیزات می رساند، کتاب "تکنیکهای پایش وضعیت ترانسفورماتورهای قدرت" منتشر شد. برخی جزئیات کتاب در ذیل آمده است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

معرفی کتاب: تکنیکهای پایش وضعیت و نگهداری پیش گیرانه ترانسفورماتورهای قدرت


نام کتاب: تکنیکهای پایش وضعیت و نگهداری پیش گیرانه ترانسفورماتورهای قدرت

نویسندگان: دکتر زهرا مروج - مهندس سجاد باقری

سال انتشار: 1393

معرفی کتاب:

امروزه افزايش علاقه در به کارگيري تکنيک‌هاي پايش وضعیت (CM) تجهيزات الکتريکي، از جمله ترانسفورماتورهاي قدرت، ديده مي‌شود. دليل استفاده از اين تکنيک‌ها، پتانسيل بسيار قوي CM به منظور کاهش هزينه‌هاي عملياتي، افزايش قابليت اطمينان و بهبود منابع تغذيه و خدمات به مشتريان مي‌باشد.
پايش و ارزيابي ترانسفورماتورها، تکنيک مؤثري در جلوگيري از شکست احتمالي و کمک به اطمينان از قابل اعتماد بودن طرح مي‌باشد.
در شرايط بازار جهاني، رقابت منجر به بهينه‌سازي بيشتر تجهيزات قدرت و طراحي‌ها شده است كه بوسيله استفاده از تكنيك‌هاي تحليلي پيشرفته طي ساخت و توليد همراه شده است. در اين شرايط نياز است كه روي كار عملياتي ترانسفورماتورهاي قدرت تمركز کنيم و روش‌هاي جديدي براي ارزيابي شرايط ترانسفورماتور‌ها در تشخيص خطاي اوليه و محل آن ارائه دهيم.
این کتاب معرفی و شرح کلیه روش های عیب یابی و ارزیابی وضعیت ترانسفورماتورهای قدرت را هدف خود قرار داده است. از ویژگی های این کتاب، بیان مطالب به زبان ساده و استفاده از تصاویر و شبیه سازیهای انجام شده برای کمک به درک بهتر می باشد.
این کتاب قابل استفاده مهندسین، دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکترای رشته مهندسی برق، اساتید محترم دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، شرکت‌های مرتبط با صنعت ترانسفورماتورسازی و سایر شرکت‌های مرتبط با برق بوده و می‌تواند در راستای ارتقای دانش فنی این عزیزان نقش بسزایی داشته باشد.

جستجو در سایت

ورود به سایت

حامیان سایت

Mobius Institute

اخبار

هفتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات - دانشگاه صنعتی شریف - آذر 1396

دوره‌های آموزشی

سمینارها و کنفرانسها

لینکها

آمار کلی بازدید کنندگان